Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
judaiskariot

judaiskariot


Number of posts : 80
Age : 43
Registration date : 2007-08-22

SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Empty
PostSubject: SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :)   SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 5:34 pm

evo sta se dogodi kad se samnom kacite What a Face


SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Sro20018



lol najgore je to sto je postao murderor slucajno Shocked

i ode 16% xpa
Back to top Go down
Armagged
Guest




SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Empty
PostSubject: Re: SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :)   SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 8:44 pm

lol! lol lol!
hahahahahahaha
Back to top Go down
baby

baby


Male Number of posts : 40
Age : 42
Location : Subotica
Registration date : 2007-08-02

SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Empty
PostSubject: Re: SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :)   SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 1:42 am

prosvirao mu glavu hehe Basketball
Back to top Go down
Anya
Guest




SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Empty
PostSubject: Re: SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :)   SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 7:05 am

i to lwl2 Razz , ubio sam prvog kad skidao cape pokusavao da mi pbegne bacim mu snake dance odbije se od njega on umre i pogidi drugog i skine mu 800dmg xD i ja rekoa ae i ovog drugog vec kad sam poceo haha xD lol! btw psotavicu vam posle jos koju sliku kad me ovaj ubijao Very Happy
Back to top Go down
Anya
Guest




SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Empty
PostSubject: Re: SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :)   SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 7:18 am

pogle preciznost kako sam uhvatio Razz dok mi siklja krv iz glave Very Happy
SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Sro20012
Back to top Go down
Anya
Guest




SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Empty
PostSubject: Re: SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :)   SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 7:22 am

cek evo vam i SS danas od uruchija : ja maja i baby Very Happy mada oni nisu ni stigli jer se on pojavio proed mene Razz a ubio ga ovaj dbl asi_adam_2 :S
SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Sro20013
Back to top Go down
Armagged
Guest




SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Empty
PostSubject: Re: SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :)   SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 1:00 pm

LOL ode tikva! hahaha, gde ces na uruchija, majmune... Nisi ti normalan ako se ja pitam...

Usput, taj ko ga je ubio da bog da mu se restartovao komp sledeci put kad podje na unique. A maji zelim svu srecu da ga sledeci put ona ubije Very Happy Very Happy
A ti baby, idi tamo, trazi Isy pa gu tepaj, ne brookaj se sa uruchijem Cool

Salim se naravno! afro
Back to top Go down
Anya
Guest




SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Empty
PostSubject: Re: SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :)   SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 10:24 pm

pfffff da sam bio sa ovim dblom u party-u dobio bih 25% expa Very Happy zato sam i posao Smile
Back to top Go down
Armagged
Guest




SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Empty
PostSubject: Re: SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :)   SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 12:48 pm

pfffffff, al nisi bio... hehe, sta da se radi, takav je zivot... HAHAHA Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Anya
Guest




SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Empty
PostSubject: Re: SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :)   SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 7:48 pm

Sad ubicu ga i ja ...nekad.... mozda ... Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Empty
PostSubject: Re: SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :)   SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :) Icon_minitime

Back to top Go down
 
SKELETON JE ZGRIJESIO-pa je kaznjen :)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Offtopic-
Jump to: