Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 KUPOVANJE SVILE MOGUCE I U SRBIJI....KONACHNOOOO

Go down 
AuthorMessage
KabukiMan




Number of posts : 18
Registration date : 2007-09-07

KUPOVANJE SVILE MOGUCE I U SRBIJI....KONACHNOOOO Empty
PostSubject: KUPOVANJE SVILE MOGUCE I U SRBIJI....KONACHNOOOO   KUPOVANJE SVILE MOGUCE I U SRBIJI....KONACHNOOOO Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 8:20 pm

Ovako narode....nisam dugo bio na forumu...tako da ne znam treba li ili ne da pishem na engleskom...al sve jedno pisacu na nashem jer ipak nas se i tiche....

ovako konacno sam uspeo da reshim problem kupovine svile iz srbije....ne znam za vas igrache iz srbije kao npr bloodbath,barb wire i tako dalje...

ne znam kako ste se vi snalazili do sada za kupovinu svile...ali ja znam da sam morao da se oslanjam na prijatelje iz hrvatske jona,maju i jos jednog drugara koji igra sa mnom na babelu...konacno je moguce da se kupi svila i iz nashe zemlje....sredio sam svoj godinu dana star account na click and buy-u.sve sto treba da uradite je sledece....registrujete se na click and buy..
registrujete kreditnu karticu(moram naglasiti KREDITNU,posto jos uvek ne rade sa debitnim karticama u nasoj zemlji) kada registrujete kreditnu karticu...treba da uradite sledece....sa obzirom da ce account biti neverifikovan morate ga verifikovati na sledeci nachin i time potvrditi i da ste vlasnik kreditne kartice....

treba uraditi sledece....probajte na njihovom sajtu naci email za support ili tako nesto i zatrazite da vam posalju formular koji je potrebno da popunite....

kada popunite taj formular....isfotokopirajte svoj pasosh,kreditnu karticu i izvod iz banke koji vam salju svakog meseca za uvid u stanje na kreditnoj kartici...

sve to lepo kada izfotokopirate....zajedno sa formularom koji ste odstampali i popunili posaljite njima faxom...verovatno cete morati da ih nazovete koji put...cisto da napomenete da ste poslali i sve to...i oni bi trebalo to za 1-2 dana da srede sve to....

nakon toga kupovina svile je izuzetno laka....evo ja sam juche uzeo sebi svilu....ako imate bilo kakva pitanja u vezi ovoga,slobodno mi javite...rado cu pomoci.......PEACE i vidimo se uskoro i na zeusu Wink sad bi mogo i nabotat nekog chara tamo pa se igrat malo i sa vama hehe ...pozz
Back to top Go down
 
KUPOVANJE SVILE MOGUCE I U SRBIJI....KONACHNOOOO
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Offtopic-
Jump to: